אודות

אנחנו יוצרים חיוכים מושלמים 

חיוך מושלם זאת אמנות

מרפאת שיניים נטורל אסתטיק דנט מזה 20 שנה נותנת פתרונות אסתטיים ותפקודיים למטופלים. טכנולוגיה מתקדמת, צוות רפואי מקצועי ורופאי שיניים מהמעלה הראשונה מאפשרים לנו להעניק לכם טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן יחס אישי, אדיב וקשוב.

לחצו וגלו עלינו קצת יותר

שיניים לבנות ותפקוד תקין של הפה מבין הדברים החשובים בחיי היומיום של כל אדם. לכן אנו עושים את כל המאמצים על מנת לתת את השירות המקצועי והאיכותי לשביעות רצונו של כל מטופל:

  • שימוש בציוד חדשני ומתקדם למתן טיפולים מדויקים תוך פרקי זמן קצרים.
  • צוות רפואי שעובר הכשרות באופן קבוע כדי להיות מעודכן בכח החידושים של תחום רפואת השיניים. מה שמאפשר לנו להעניק לכם תוצאות רצויות ומשביעות רצון.
  • מעמבת שיניים סמוכה בצמוד למרפאה מאפשרת כבר באותה הפגישה להתאים כתרים, גשרים, שתלים ושחזורי שיניים בדיוק מרבי ובנוחות מקסימלית.

מרפאת שיניים נטורל אסתטיק דנט שואפת למצוינות בכל הקשור לאיכות טיפולי השיניים והסטנדרט של התוצאות המתקבלות:

  • במרפאתנו תמצאו את הטכנולוגיה המתקדמת בתחום רפואת השיניים.
  • אנו עושים שימוש בשיטות מתקדמות ביותר בתחום האסתטיקה הדנטלית ושיקום הפה.
  • מעבדת השיניים שלנו מבין המתקדמות בישראל ומייצרת כתרים ושחזורים עבור רופאי שיניים רבים בארץ ובעולם.
  • מרפאתנו מתמחה במתן טיפולי שיניים אסתטיים מורכבים ונחשבת מהמובילות בתחום האסתטיקה הדנטלית.
מרפאת שיניים

נטורל אסתטיק דנט

למה לבחור בנו?

טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר

לכל אחד מגיעה הזכות לחייך בביטחון

מרפאת השיניים שלנו פועלת מתוך כוונה ואמונה שלכל אדם מגיעה הזכות לחייך בביטחון, לאכול בנוחות וללא כאבים, ולכן אנו כאן ! מרפאת שיניים נאטורל אסתטיק דנט מעמידה לרשותך מגוון רחב של טיפולים מקצועיים המותאמים לצורך המטופל

צוות מקצועי עם ניסיון עשיר

טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר

צוות המרפאה הכולל רופאים מקצוענים בתחום הכירורגיה הדנטלית, שיקום הפה, אסתטיקה דנטלית, טיפולי שורש ורפואת שיניים שמרנית ומניעתית, סייעות ומזכירות המרפאה באים להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר והמתאים בדיוק לכם המטופלים, כול זאת תוך מתן דגש על כל הצרכים האישיים, הציפיות וכמו כן גם החששות.

אלפי מטופלים לא טועים. נטורל אסתטיק דנט – הבחירה הבטוחה לרפואת שיניים לכל המשפחה

לקוחותינו נהנים מ:

טכנולוגיה מתקדמת & ציוד חדשני

במרפאת שיניים נטורל אסתטיק דנט תמצאו את החידוש הטכנולוגי האחרון והציוד המשוכלל ביותר בתחום רפואת השיניים המאפשר להעניק טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר.

אייקון
מחירים הוגנים ונוחים

אנו מאפשרים לקבל טיפולי שיניים, לרבות טיפולי שיניים מורכבים, במחירים הוגנים ונוחים למטופלנו. מרפאתנו אינה בהסדר עם קופות החולים, אך הצוות שלנו מיומן במילוי טפסים לחברות הביטוח באופן הנכון על מנת להבטיח החזר מקסימלי עבור טיפולי השיניים. אלפי מבוטחים מקבלים טיפולי שיניים איכותיים ומקצועיים במרפאתנו כמו גם אנשי צבא וקבע.

אייקון
רופאי שיניים מנוסים ומקצועיים

צוות רופאי השיניים במרפאתנו מבין הרוםאים הבכירים בתחום, בעלי ניסיון רב בטיפולי שיניים אסתטיים, פרותטים, משקמים, השתלות שיניים ביום, טיפולי שיניים דיגיטליים ועוד.

אייקון

הכירו את הצוות המנצח של המרפאה

ד"ר קטי קוגן

שיקום הפה והשתלות דנטליות

ד"ר קטי קוגן היא רופאת שיניים מקצועית עם ידע עשיר של 27 שנות ניסיון ברפואת שיניים .בעלת ידע וניסיון רב שנים בתחום המאתגר

ד"ר אלירן יעקובי

טיפולי שיניים כלליים וטיפולי שיניים אסתטיים

דוקטור אלירן יעקובי הוא רופא שיניים לטיפולים אסתטיים ומשמרים, ד"ר אלירן יעקובי בעל ניסיון רב בתחום אסתטיקה דנטלית והפנים. בעיקר עוסק בציפויי חרסינה,

ד"ר דוד יעקובוב

רופא שיניים כירורג

הכירו את ד"ר דוד יעקובוב. ד"ר דוד יעקובוב, המנהל הרפואי של מרפאת השיניים והרופא הבכיר במחלקת השתלות השיניים, סיים בהצלחה מספר רב של

דר' קטי קוגן מסבירה על ציפויי חרסינה פלאטין פוליה

פנו אלינו