השירותים שלנו

  ציפויי חרסינה לשיניים הינו חומר חרסיני דק שמצפה את השן בחזית שלה. שכבה זו מחליפה את חזית השן ומשנה את צורת השן וצבעה. זוהי טכניקה מעולה לשיפור אסתטי של שיניים קדמיות בעלות צבע או צורה פגומה, לסגירת רווחים בין השיניים, להשלמת שיניים שחוקות או למתן מראה אחיד ואסתטי לשיניים שעברו הרבה סתימות. אומנות ציפוי חרסינה לשיניים התפתחה מאוד בשנים האחרונות במרפאות שיניים לאסתטיקה דנטלית. תוצאותיה תלויות במיומנות של הרופא ושילוב של טכנאי או מעבדת השיניים. התוצאות מדהימות תוך זמן קצר! מרפאתנו מבין היחידות בארץ שעובדת עם ציפויי חרסינה בשיטת E-MAX. ציפוי חרסינה דק במיוחד עם יכולת עמידות גבוהה ביותר להכתמה..
הלבנת שיניים הלבנת שיניים הינה תהליך קוסמטי, קצר ואיכותי ליצירת אסתטיקה דנטאלית וניתן לביצוע בכמה שיטות. ניתן להגיע למרפאתנו לטיפול הלבנה האורך כשעה, התהליך מואץ בעזרת קרן אור המופקת ממנורת לד  (LED). שיטה נוספת היא הלבנת שיניים בשיטה הביתית, באמצעות תבנית לשינה בלילה, בשיטה זו אנו יוצרים תבנית המותאמת באופן מדויק לפה המטופל. את התבנית ממלאים בחומר מלבין אותו תקבלו במרפאתנו, התבנית עם החומר מורכבת על השיניים בלילה לפני השינה, כאשר לאחר כ-6-7 לילות  מתקבלת תוצאה משמעותית. כאמור הלבנת שיניים בכל אחת מהשיטות מבהירה את השיניים לכיוון צבען המקורי.
אסתטיקה דנטלית אסתטיקה דנטלית היא תחום שהתפתח בעשורים האחרונים, ובמסגרתה ניתן לבצע שלל טיפולים שהשינוי יבלוט בהם מיד לעין. במסגרת הטיפולים ניתן לטפל ולתקן עיוותים מולדים באופן שיטתי ומבוקר, לטפל בנזקי שן ובפגיעות שונות, וכמובן לבצע פעולות אסתטיות שגרתיות. במהותם, נועדו הטיפולים האסתטיים למטרות יופי ולשמירה על תחושה כללית טובה יותר בקרב המטופל, אך במקרים מסוימים, ובמיוחד במקרי יישור שיניים, הם אף הכרחיים לשמירה ממשית על בריאות חלל הפה. כיום זה הרבה יותר פשוט ממה שהיה בעבר הלא כל כך רחוק. ניתן כיום לבצע טיפולים אסתטיים מורכבים ביותר ללא כאב ובפרקי זמן קצרים ביותר. אחד הפתרונות הם ציפוי חרסינה למינייט..
השתלות דנטליות טיפולי השתלות שיניים נחשבים כיום לאחד מהטיפולים הנפוצים והחשובים בעולם רפואת השיניים. הטיפול אינו מיועד רק לצורך שיפור המראה, אלא על תהליך הנועד לספק מענה בריאותי ורפואי של ממש. שתלים בשיניים נועדו להחליף שיניים חסרות או פגומות באמצעות משתלים דנטליים המאפשרים למטופל ליהנות מפה מלא שיניים המסוגלות לתפקד באופן רגיל ותקין ולאפשר אכילה, דיבור, חיוך ותחושה נעימה של ביטחון עצמי. טיפולי השתלות שיניים יכולים לשפר באופן מהותי את מצב ותפקוד השיניים וכן את בריאות ותפקוד הפה כולו. השתלות שיניים מתבצעות לרוב לאחר הסרתן של שיניים פגומות וזאת במטרה למנוע התפתחות של מצבי דלקת וזיהום טרם הטיפול ולאחריו. השתלות..
טיפול שורש טיפול שורש הוא אחד מטיפולי השיניים השכיחים ביותר ומטרתו שימור שיניים פגועות. למרות ההתקדמות הרבה במודעות למניעת עששת, רבים מאיתנו זקוקים לטיפולי שורש. את טיפול השורש יכול לבצע כל רופא שיניים, אך חשוב לדעת שישנם רופאי שיניים שעברו התמחות מיוחדת בטיפול שורש ומיומנים בהתמודדות עם טיפולי שורש מורכבים. טיפול שורש מבוצע במערכת תעלות השורש כאשר מטרתו היא טיפול במחלות מוך השן (עצב השן) והרקמה מעבר לקצה השורש הנקראת רקמת סב השורש. טיפול שורש מהווה פרוצדורה רפואית הנעשית בשלושה שלבים מרכזיים: פתיחת השן וסילוק העששת או הזיהום שהצטבר; ניקוי וטיהור תעלות השורש תוך הסרת רקמת מוך השן; סגירת השן..
תותבות הרכבת תותבת שלמה קבועה מתבצעת לאחר שלב תהליך הריפוי והכנת התשתית של החניכיים, ובדרך כלל משמשת לשחזור במקרים של לסת ללא שיניים , עשויה משרף (פלסטיק). בסיס התותבת הוא בצבע של החניכיים והשיניים הם בצבע הדומה לצבע השיניים של המתרפא. תותבת קבועה: היתרונות של התותבת הקבועה הם שקל להתרגל אליה, היא אסתטית מאוד, לא צריך להסיר אותה לפני השינה וניתן להשיב את המצב בלי לבצע ניתוחים פולשניים. כמו כן ישנם כל מיני סוגים של תותבות: תותבות יצוקות "תותבות חלקיות (עם ישנם חלק מהשיניים),תותבות על בר (מתבוססת על מספר שתלים).
אייקון
טכנולוגיה מתקדמת & ציוד משוכלל

שימוש בטכנולוגיה נעלה, שיטות טיפול מתקדמות, טיפולי שיניים מונחי מחשב ומעבדת שיניים חדשנית צמודה מאפשרים לנו להעניק למטופלנו טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, בדיוק מרבי ובמחירים נוחים.

אייקון
מחירים הוגנים ונוחים

מרפאת שיניים נטורל אסתטיק דנט דוגלת בגישה כי לכל אחד מגיע "ללבוש" את החיוך שהוא תמיד חלם עליו. אנו מקפידים על הענקת טיפולי שיניים בסטנדרט הגבוה ביותר, לצד הנגישות לטיפולי שיניים לכלל האוכלוסיה.

אייקון
צוות רופאים מנוסה ומקצועי

צוות הרופאים במרפאה מהמנוסים והמוכשרים בתחום רפואת השיניים. כל הרופאים בעלי תואר דוקטור ברפואת השיניים, מוכרים מטעם משרד הבריאות ועוברים השתלמויות במגוון נושאים לפחות פעם בשנה.

אל תחכו עוד רגע, השאירו פרטים