חיוך מושלם
זאת אמנות

ציפוי חרסינה לשיניים

קצת עלינו

All about esthetic

נטורל אסתטיק דנט מובילה את תחום רפואת שיניים אסתטית ובין המרפאות השיניים היחידות בארץ שעושה שימוש ב ציפויי חרסינה דקים במיוחד E-MAX שאינם משנים את צבעם ובעלי עמידות גבוה לשחיקה.מזה 20 שנה נטורל אסתטיק דנט מציע פתרונות אסתטיים מתקדמים למטופלים. טכנולוגיה חדשנית, ניסיון רב של שנים ורופאי שיניים מהמעלה הראשונה, מאפשרים לנו להעניק טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן יחס אישי, אדיב וקשוב.

דוקטור אלירן יעקובי הוא רופא שיניים לטיפולים אסתטיים ומשמרים,
ד"ר אלירן יעקובי בעל ניסיון רב בתחום אסתטיקה דנטלית והפנים. בעיקר עוסק בציפויי חרסינה, כתרי זירקוניה, יישור שיניים, הלבנת שיניים, הזרקות וכל מה שקשור לאסתטיקת הפנים.

אנחנו נתאים את הטיפול המדויוק עבורך

לקבלת יעוץ והצעת מחיר מלאו פרטים:

מטופלים ממליצים

Talks

היתרונות שלנו

Why go Natural?

טיפולי שיניים אסתטיים

מרפאת שיניים נטורל אסתטיק דנט מהמובילות בתחום טיפולי שיניים אסתטיים כולל ציפויי חרסינה דקים במיוחד (ללא השחזת חומר שן טבעי), כתרי זירקוניה, כתרי חרסינה, שחזורי שיניים מחרסינה, גשרי חרסינה אסתטיים בעלי עמידות גבוהה ללחצים ועוד. מרפאת שיניים חדשנית נטורל אסתטיק דנט מספקת ללקוחותיה שירותים איכותיים, לצד צוות מקצועי ותומך, החשובים כל כך להצלחת הטיפול הדנטלי, כל זאת, על מנת שתצאו עם חיוך שתמיד חלמתם עליו.

ציפויי חרסינה ללא השחזה

מרפאתנו מבין היחידות בארץ שעובדת עם ציפויי חרסינה בשיטת E-MAX. ציפוי חרסינה דק במיוחד עם יכולת עמידות גבוהה ביותר להכתמה לאורך זמן ולחצים חיצוניים ופנימיים ולרוב אינה דורשת השחזת השן. הינו חומר חרסיני דק שמצפה את השן בחזית שלה. שכבה זו מחליפה את חזית השן ומשנה את צורת השן וצבעה. זוהי טכניקה מעולה לשיפור אסתטי של שיניים קדמיות בעלות צבע או צורה פגומה, לסגירת רווחים בין השיניים, להשלמת שיניים שחוקות או למתן מראה אחיד ואסתטי לשיניים שעברו הרבה סתימות.

הלבנת שיניים ללא כאבים

הלבנת שיניים קצרה ואיכותית ליצירת חיוך מושלם וזוהר ניתנת לביצוע תוך שעה במרפאתינו או בשיטה ביתית, בשיטה זו אנו יוצרים תבנית המותאמת לשיניים שלכם וממלאים אותה בחומר מלבין לאחר כ-6-7 לילות מתקבלת תוצאה משמעותית. שיטות אלה מבהירות את השיניים ומבטיחות מראה לבן וטבעי.

שיקום הפה (טיפולי שיניים)

שיקום הפה דורש תכנון ועיצוב מעמיקים טרם הטיפול וכולל כתרים, גשרים, מבנים ועוד במטרה לשחזר את השיניים לתפקודו הבריא של הפה ומאידך גיסה להחזרת המראה הטבעי לשיניים. צמוד למרפאה נמצאת אתנו מעבדת שיניים שמאפרת לנו ליצר טיפול תוך זמן קצר ובאיכות גבוה.

גלריית תמונות

Before and after

יצירת קשר

Let’s talk

השאירו פרטים ובואו להנות מחיוך מושלם וזוהר