חיוך מושלם
זאת אמנות !

ציפוי חרסינה לשיניים

All about esthetic

קצת עלינו

נטורל אסתטיק דנט מובילה את תחום רפואת שיניים אסתטית ובין המרפאות השיניים היחידות בארץ שעושה שימוש בציפוי חרסינה דקים במיוחד E-MAX שאינם משנים את צבעם ובעלי עמידות גבוה לשחיקה.

מזה 20 שנה נטורל אסתטיק דנט מציע פתרונות אסתטיים מתקדמים למטופלים. טכנולוגיה חדשנית, ניסיון רב של שנים ורופאי שיניים מהמעלה הראשונה, מאפשרים לנו להעניק טיפולי שיניים ברמה הגבוה ביותר תוך מתן יחס אישי, אדיב וקשוב.

דוקטור אלירן יעקובי הוא רופא שיניים לטיפולים אסתטיים ומשמרים,
ד"ר אלירן יעקובי בעל ניסיון רב בתחום אסתטיקה דנטלית והפנים. בעיקר עוסק בציפוי חרסינה, כתרי זירקוניה, יישור שיניים שקוף, כל סוגי הלבנת שיניים, הזרקות בוטוקס וחומצה אלרונית וכל מה שקשור לאסתטיקת הפנים.

נגן וידאו
נגן וידאו

אנחנו נתאים את הטיפול המדויוק עבורך

לקבלת יעוץ והצעת מחיר מלאו פרטים:

Talks

מטופלים ממליצים

Why go Natural?

4 סיבות להתחיל לחייך

טיפולי שיניים אסתטיים

מרפאת שיניים נטורל אסתטיק דנט מהמובילות בתחום טיפולי שיניים אסתטיים כולל ציפויי חרסינה דקים במיוחד (ללא השחזת חומר שן טבעי), כתרי זירקוניה, כתרי חרסינה, שחזורי שיניים מחרסינה, גשרי חרסינה אסתטיים בעלי עמידות גבוהה ללחצים ועוד. מרפאת שיניים חדשנית נטורל אסתטיק דנט מספקת ללקוחותיה שירותים איכותיים, לצד צוות מקצועי ותומך, החשובים כל כך להצלחת הטיפול הדנטלי, כל זאת, על מנת שתצאו עם חיוך שתמיד חלמתם עליו.

ציפויי חרסינה ללא השחזה

מרפאתנו מבין היחידות בארץ שעובדת עם ציפויי חרסינה בשיטת E-MAX. ציפוי חרסינה דק במיוחד עם יכולת עמידות גבוהה ביותר להכתמה לאורך זמן ולחצים חיצוניים ופנימיים ולרוב אינה דורשת השחזת השן. הינו חומר חרסיני דק שמצפה את השן בחזית שלה. שכבה זו מחליפה את חזית השן ומשנה את צורת השן וצבעה. זוהי טכניקה מעולה לשיפור אסתטי של שיניים קדמיות בעלות צבע או צורה פגומה, לסגירת רווחים בין השיניים, להשלמת שיניים שחוקות או למתן מראה אחיד ואסתטי לשיניים שעברו הרבה סתימות.

הלבנת שיניים ללא כאבים

הלבנת שיניים קצרה ואיכותית ליצירת חיוך מושלם וזוהר ניתנת לביצוע תוך שעה במרפאתינו או בשיטה ביתית. בשיטת הלבנה ביתית אנו יוצרים תבנית המותאמת לשיניים שלכם וממלאים אותה בחומר מלבין לאחר כ-6-7 לילות מתקבלת תוצאה משמעותית. שיטות אלה מבהירות את השיניים ומבטיחות מראה לבן וטבעי. הלבנה מרפאתית זו שיטת הלבנה במקום, המתבצעת לרוב במרפאה, משתמשים בחומר הלבנה בריכוז גבוה החודר לשן במהירות. לפני ההלבנה יש להפוך את חומר ההלבנה לפעיל (שפעול החומר), וזאת נהוג לעשות באמצעות חשיפתו לאור.

רווח בשיניים

רווחים בין השיניים יכולים להיות בעיה מולדת או בעיה שמתפתחת במהלך שנים. אז מה ניתן לעשות ואיך אפשר לפתור את זה ? ציפויי שיניים בחרסינה שיטה זאת נחשבת לעמידה ביותר ומתבצעת תוך מספר בודד של פגישות. ציפוי חרסינה-זה חומר חרסיני דק E-MAX שמצפה את השן בחזית שלה. שיטה זאת מאפשרת לא רק לסגור רווחים אלה גם לשפר את מראה השיניים והחיוך. טיפול אורתודנטי או יישור שיניים ("גשר") שיטה הנחשבת לשמרנית ביותר אך נמשכת לרוב מעל שנה, בטיפול זה בעצם מזיזים את השיניים לכיוון הרווח וסוגרים אותו בעזרת ברקטים או סדים שקופים. טיפול בחומרים קומפוזיטים טיפול אשר לרוב מתבצע תוך פחות משעה במרפאה. בשיטת הטיפול הזאת מוסיפים חומר קומפוזיטי לרוחב השן כדי לצמצם את הרווח. לרוב חומרים אלו דורשים החלפה כול מספר שנים בגלל חוסר עמידותם או החלפת צבעם.

Before and after

תמונות לפני ואחרי

לפני אחרי
לפני אחרי
לפני אחרי
לפני אחרי
לפני אחרי
לפני אחרי

Let’s talk

יצירת קשר

השאירו פרטים ובואו להנות מחיוך מושלם וזוהר

דילוג לתוכן