אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית היא תחום שהתפתח בעשורים האחרונים, ובמסגרתה ניתן לבצע שלל טיפולים שהשינוי יבלוט בהם מיד לעין. במסגרת הטיפולים ניתן לטפל ולתקן עיוותים מולדים באופן שיטתי ומבוקר, לטפל בנזקי שן ובפגיעות שונות, וכמובן לבצע פעולות אסתטיות שגרתיות. במהותם, נועדו הטיפולים האסתטיים למטרות יופי ולשמירה על תחושה כללית טובה יותר בקרב המטופל, אך במקרים מסוימים, ובמיוחד במקרי יישור שיניים, הם אף הכרחיים לשמירה ממשית על בריאות חלל הפה.
כיום זה הרבה יותר פשוט ממה שהיה בעבר הלא כל כך רחוק. ניתן כיום לבצע טיפולים אסתטיים מורכבים ביותר ללא כאב ובפרקי זמן קצרים ביותר.

אחד הפתרונות הם ציפויי למינייט. כאמור, ציפוי שיניים הוא תהליך שבו מתבצעת הדבקה של חומר על חלקה הקדמי של השן. סביר להניח שהרופא שאיתו תתייעצו ימליץ לכם על החומר הנפוץ יותר לצורך ציפוי שיניים, הלא הוא ציפוי חרסינה דחוסה. יש לבחירה הזו יתרונות רבים שמסבירים מדוע היא פופולארית כל כך, ובראש הרשימה נמצאת העובדה שמדובר בציפוי דקיק שנראה טבעי להפליא. עם זאת, ציפוי שיניים יכול להתבצע גם בדרכים אחרות, למשל על ידי שימוש בזרקוניה, חומר עמיד מאוד. תהא בחירתכם אשר תהא, אין ספק שתוכלו להגיע לחיוך מרשים במיוחד. בתהליך הציפוי עצמו צפוי הרופא לבצע השחזה של המשטח החיצונית, תהליך שלא צפוי להסב לשיניים שלכם כל נזק. בשלב הבא יטביע את תבנית השיניים שלכם ובמעבדה ניתן יהיה לתכנן ציפוי שיניים מדויק, על פי הגוון המקורי ובאופן שייראה טבעי.

featured-img

מחפש רופא שיניים

 

מקצועי ומנוסה?

פרטי קשר
חייגו אלינו
03-5020333
שלחו לנו מייל
natural.dent.035020333@gmail.com
ז'בוטינסקי 51, רמת גן