צוות המרפאה

ד"ר קטי קוגן

רופאת שיניים ד"ר קטי קוגן

שיקום הפה והשתלות דנטליות

ד"ר קטי קוגן היא רופאת שיניים מקצועית עם ידע עשיר של 32 שנות ניסיון ברפואת שיניים .בעלת ידע וניסיון רב שנים בתחום המאתגר של שיקום הפה ומתן פתרונות אסתטיים גם במקרים המורכבים ביותר עם גישה ייחודית למטופלים ובייחוד למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית.כל המטופלים נהנים מטיפול באווירה נינוחה, תוך קבלת יחס אישי חם וטיפול מקצועי ללא פשרות.

רופא שיניים ד"ר אלירן יעקובי

טיפולי שיניים כללים וטיפולי שיניים אסתטיים

דוקטור אלירן יעקובי הוא רופא שיניים לטיפולים אסתטיים ומשמרים.

ד"ר אלירן יעקובי בעל ניסיון רב בתחום אסתטיקה דנטלית והפנים. בעיקר עוסק בציפויי חרסינה, כתרי זירקוניה, יישור שיניים, הלבנת שיניים והזרקות.

ד"ר אלירן יעקובי מתעדכן בכל החידושים בתחום אסתטיקה דנטלית בארץ ובעולם לכן במטרתו להצעיד את המרפאה קדימה ולספק את השירות החדשני והטוב ביותר. ד"ר אלירן יעקובי מסור לטיפול שיניים עם חיוך; הוא מאמין שטיפול בבריאות השיניים והחזרת חיוך בריא ומושלם יכולים להיות חוויה טובה ונעימה עבור כל המטופל. הוא שואף להעניק טיפול מסור לכל אחד ואחת מלקוחותיו בעזרת הקשבה והבנת צרכי הלקוח, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומיומנות מקצועית.

ד"ר אלירן יעקובי
אנה רביץ

מנהלת מרפאת שיניים אנה רביץ

מנהלת המרפאה

אנה רביץ מנהלת מרפאת שיניים בעלת ניסיון בתחום ניהול מרפאות של כ-10 שנה. בעלת תעודת גמר קורס שווק וניהול מרפאות שיניים בבר אילן. אחראית על תפעול המרפאה, ניהול יומני המומחים ותוכניות הטיפול.

דילוג לתוכן